inkontinenceJednoho dne k nám na konzultaci přišla mladá žena, něco přes třicet, těžce postižená chorobou, se kterou se nesvěřují ani nejlepším kamarádkám - inkontinencí.

... Nemohla běhat, smát se, ani se zakašlat, protože při sebemenší fyzické námaze docházelo k úniku moči.

klimakteriumŽena, která prochází menopauzou, může zažívat řadu bolestivých příznaků, jakými jsou návaly horka a bolesti hlavy. Těchto příznaků je velice obtížné se zbavit nemáme-li k tomu dostatečnou podporu. Těsně před menopauzou se u žen snižuje hustota kostí a zvyšuje hladina cholesterolu v krvi, což může vést k onemocněním srdce.

migrenaChronická únava je spojena s vyčerpáním regulačního (nervového) systému. Důvodem je dlouhá převaha procesu vybuzení nad inhibicí. Může to být silný stres a nervové napětí, vzrušení, konflikty, nespavost či nucený nedostatek spánku a velmi vysoká fyzická zátěž. To vše vede k nadměrné spotřebě životních sil a jejich vyčerpanosti. Jednoduchý odpočinek už nepomáhá obnovit síly - jejich vyčerpání je příliš velké.

lupenkaLupenka (psoriáza, psoriasis -  kožní onemocnění, řecky psora, svědivé kožní onemocnění, synonym šupinatý lišej. Poznámka: tvorba bělavých šupin na ložiskách a jejich stalé olupování daly nemoci český název „lupenka“) je chronické kožní onemocnění charakterizované výsevem pupínků (papul). Někdy též postihuje i nehty a klouby.

migrenaMigréna. Bolest hlavy, která dokáže člověka doslova paralyzovat, leckdy přetrvává i po několik dní. Moderní léky migrénu většinou rychle utlumí, ale nevyléčí. Přesto existují prostředky, které mohou pomoci záchvatům migrény předejít ještě dříve, než se vůbec projeví: Přírodní přípravky tradiční čínské medicíny…

Když se řekne „migréna“, většina lidí ...

mastné vlasyPlešatý muž rovná se přitažlivý, sexuální a charismatický muž. Bohužel, pro ženy tato šablona zatím neplatí, i když jsou mezi námi odvážné ženy, které se snaží ukázat svoji osobitost tímto stylem. Ve většině případů nežádoucí plešatost a vypadávání vlasů svědčí o zdravotních komplikacích, a tak slouží jako výrazný vnější projev vnitřních problémů. Reagovat okamžitě na veškeré změny stavu našich vlasů, neznamená jen nemoc zastavit, ale i jí předcházet.

kašelKašel je jen PŘÍZNAK né nemoc. Příležitostný kašel zabraňuje vstupu cizích látek a sekrecí do plic; nicméně trvalý a nekontrolovatelný kašel obvykle poukazuje na zdravotní problém.

chripkaPřijde Vám nereálné vyléčit chřipku během tří dnů? ( Nebo pokud patříte mezi tu skupinu lidí, co v období epidemií onemocní vždy, tak dosáhnou toho abyste neonemocněli vůbec? ) Pojďte se blíže podívat, jak toho lze dosáhnout. Najít způsob jak se preventivně chránit před chřipkou či vyléčit bez všemožných vedlejších účinků. Odhalte tajemství a sílu tradiční čínské medicíny! Nevěřte ničemu, co nemůžete zkusit a Vám samotným nefunguje.

Sluneční kopřivkaVysvitlo sluníčko, sedíte venku a po chvíli z ničeho nic se začnete škrábat? I přesto, že se vám to nikdy nestalo, je možné, že se s tím budete potýkat nyní častěji než dřív. Podnebí se mění a slunce není to co bylo, díky slabší ozonové vrstvě je mnohem agresivnější a nám nezbývá nic, než dávat větší pozor v letních měsících. To jakým způsobem se s tím vaše tělo dokáže poprat, záleží na vaší všeobecné opatrnosti.

Strana 1 z 3