Vyšetření a diagnostika

diagnostika tčm

Vyšetření a diagnostika metodami tradiční čínské medicíny.

Silné stránky čínské medicíny

Je celosvětově uznáváno, že čínská medicína je nejefektivnější

  • v prevenci,
  • v rehabilitaci
  • v odstraňování bolestivých stavů
  • v léčbě akutních i chronických stavů
  • v nastolení psychické rovnováhy, energetické rovnováhy, léčbě nemocí z blahobytu (civilizačních chorob)

Praktici Centra ČÍNSKÝ LÉKAŘ uplatňují celostní přístup k člověku a jeho zdraví, ze kterého tradiční čínská medicína vychází. Stále častěji se ve své praxi setkávají s tím, že poruchy imunity a chronická onemocnění se vzhledem ke své stoupající tendenci považují za běžnou součást života, za něco, s čím si mnozí  myslí, že se nedá nic dělat. Alle věřte, že dá. I mnohé chronické potíže, stejně jako civilizační choroby, nemluvě o běžných virózách a nachlazeních, lze úspěšně léčit. Jen je k tomu potřeba najít příčinu onemocnění, která spouští dlouhotrvající nemoc, jež se zdá být nepřemožitelná. Náš imunitní systém začne fungovat tehdy, kdy není permanentně oslabován. Najde-li se příčina, celé tělo ožije a nejenom to. Neopomíjíme ani fakt, že práce s myslí ovlivňuje uzdravení , a naopak, že uzdravení ovlivňuje psychické rozpoložení.

Diagnostika dle TČM

Vyšetření u praktika TČM trvá přibližně jednu hodinu. Zahrnuje rozbor vašeho psychického a fyzického stavu na základě velmi sofistikované dotazovací diagnostiky, dále pulsovou diagnostiku, diagnostiku dle jazyka a stanovení celkové diagnózy včetně návrhu procedur a postupů tradiční čínské medicíny.

Metody vyšetření

diagnostika a vyšetření tcmPraktici Centra používají klasické metody tradiční čínské medicíny, jako jsou bylinná léčba, dietetika, akupresura, škálu různých čínských masáží, baňkování, moxování anebo cvičení čchi-kung. Všechny tyto metody zaměřené na harmonizaci toku životní energie i navrácení ztracené rovnováhy jsou bezpečné a velice účinné. Naši praktici navíc pracují s čistě přírodními elixíry a preparáty, jejichž blahodárné účinky jsou známé i tisíce let.

S námi zjistíte, že uzdravit se dá i bez polykání alopatických prášků a že to může být proces objevování nových životních hodnot, radosti z péče o vlastní zdraví i cesta k dlouhověkosti.

Jsme tady pro Vás a rádi se postaráme o Vaše zdraví.

Objednat se můžete telefonicky  +420 773 178 889  nebo e-mailem přes kontaktní formulář.