Balík webinářů 5v1

5 nových přesvědčení na téma myšlení a zdraví.
Připravil jsem balík restartujících neboli omlazujících pěti webinářů za cenu jednoho.
Začátek:
hned po uhrazení
Základní cena: 7000,00 Kč
Cena s DPH
Cena s DPH1390,00 Kč
Cena / kg:
Popis

5 nových revolučních objevů na téma myšlení a zdraví

Webináře v Akčním balíčku 5v1 jsou tady teď pro vás za tu nejlepší cenu.

Témata webinářů:

webinář č. 1

Ozdravné myšlení. Jak zvládat stres jinak než panáčkem nebo přejídáním

Seznámíme se se třemi reakcemi na stres a způsobem, jak nás stres vtahuje do víru chronických nemocí. Rozebereme, jaké orgány napadá stres z hlediska tradiční čínské medicíny. Odhalíme postupy, jak stav stresu záměrně ukončit, vypustit z těla. Vysvětlím vám, jak lze využít energii stresu ve svůj prospěch a nakonec být stresem posílen/a. 

Běžná cena:  ̶1̶4̶0̶0̶ ̶K̶č̶

 

webinář č. 2

Plísně, mykózy a kožní potíže – jak se jich zbavit díky stravování 

Většina dospělých pozoruje stejný trend – po sexu začíná být náš zdravotní stav čím dál tím komplikovanější. Pokud se jedná o mladší generaci, již i od prvních nechráněných styků začínají lidé řešit mykózy, pálení nebo svědění. To vše lze změnit i bez léků, pouze úpravou mikroflory nebo zakyseleností organismu. 

A teď se představte, že pálení a svědění, tedy stejné zánětlivé procesy, probíhají v celém těle. Máme podrážděné orgány, šlachy, cévy, sliznice, dokonce i mozek se trápí s mírným chronickým zánětem kvůli našemu překyselení. 

Zakyselenost a nátlak mikózních onemocnění je problémem naší doby. Jak se jich zbavit pomocí správných potravin, to se dozvíte na tomto webináři.

Běžná cena:  ̶1̶4̶0̶0̶ ̶K̶č̶

 

webinář č. 3

NESPAVOST očima tradiční čínské medicíny neboli řeč našeho těla

„Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít.“ Dalajláma

Člověk stráví ve spánku 30 % (!) svého života. Každé ráno začíná náš nový život nebo pokračuje ten včerejší – vše záleží na spánku, myšlení a chování. 

Posvítíme si na tajemství našeho spánku, na neviditelné procesy a proud energie v našem těle během noci.

Povíme si o tom, jak proměnit náš spánek ve výtah, který nás během noci přenese na novou úroveň. Zázračné ráno se pak pro nás vždy stane okamžikem zrození lepší verze sama sebe. 

Běžná cena:  ̶1̶4̶0̶0̶ ̶K̶č̶

 

webinář č. 4

„Chci mít dítě“. Jak se navždy zbavit menstruačních bolestí

Jedním z poslání člověka je předat život dál. A to dokáže jen zdravý a silný organismus. Menstruační bolesti nejsou přirozené – poukazují na již existující problémy. 

Na tomto webináři si povíme, jak se na ženské zdraví dívá tradiční čínská medicína a co doporučuje pro návrat pohodlí v každém věku a stavu.  

Běžná cena:  ̶1̶4̶0̶0̶ ̶K̶č̶

 

webinář č. 5

Hlavní chyba při hubnutí vedoucí k Jo-Jo efektu 

Průmysl zaměřený na hubnutí, nutriční poradci, tisk, internet a dokonce i řada vysokoškolských odborníků se drží nesprávného postupu, který je postaven na počítání kalorií při redukci váhy. Je to chybná cesta, nepřirozená a deprimující. 

Čínská dietetika a také již mnoho moderních dietologů používají jiný způsob myšlení. Návrat k lehké chůzi a hezké postavě probíhá bez omezení množství jídla. Podstatné je pouze to, co jíme, ostatní faktory hrají zanedbatelnou roli. Na webináři odhalíme hlavní chybu při hubnutí.

Běžná cena:  ̶1̶4̶0̶0̶ ̶K̶č̶


Celkem:  ̶7̶0̶0̶0̶ ̶K̶č̶  běžná cena

A nyní tento balíček pěti webinářů nabízím za cenu méněnež jednoho: 1300,-Kč

 

Počítejte s tím, že po každém z pěti webinářů se svět kolem vás začne výrazně měnit, protože ho uvidíte z jiné perspektivy. Možná tomu nyní nechcete uvěřit, ale přibližně 5 hodin naší komunikace, během nichž se dozvíte nové informace, vás dostanou na jiný životní level.

Vše on-line přes internet z pohodlí domova. Přístup k záznamům webinářů na 3 měsíce od data zakoupení.

Těším se naše setkání během Akce 5v1.

 

Ing. Andrej Jadevich

průvodce stezkou poznání energie Čchi,

specialista na čínskou dietetiku

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.