balíček hubnutíPůlroční program o zavedení nových stravovacích návyků, posílení zdraví, zlepšení metabolismu a získání nových dovedností v oboru čínská dietetika.

Je určen pro zájemce o trvalou redukci váhy. Zaručený výsledek: spálení 6 až 10 kg nadbytečného tuku v průběhu prvních šesti měsíců.*

Hubnutí podle postupů TČM (dietetika) stojí na principu smysluplného stravování, které staví do popředí potraviny, jež posilují organismus, upravují metabolismus a dle sezóny a konstitučního typu přivádí do harmonie funkčnost a vitalitu celého těla. Takto sestavený jídelníček přispívá k posílení dráhy sleziny, tolik potřebné pro správnou přeměnu potravy, z níž získáváme nejvíce energie čchi - naší životadárné energie. Není to jen element země (slezina), co stojí za harmonií, nýbrž celý koloběh vzájemných vztahů orgánových soustav a emocí. Efektivní hubnutí začíná změnou jídelníčku, ale tím to nekončí... Jste připraveni?

Připravili jsme pro Vás balíček služeb zaměřený na redukci váhy

Balíček zahrnuje:

 • Osobního průvodce (praktika TČM) hubnutím po celou dobu trvání balíčku!
  (Důvěra, osobní motivace a správně stanovený záměr je pro skutečné hubnutí zásadní, protože vše začíná v hlavě - osobní průvodce hubnutím Vám dodá plnou podporu k naplnění stanoveného cíle).
 • 1x Vstupní diagnostické vyšetření (1 hod) (vyšetření pulsu, diagnostika podle jazyka, návrh procedur a postupů dle TČM + měření)
 • 1x Sestavení jídelníčku podle: konstituce, sezóny, věku a vybraných aktivit
  (příprava individuálního stravovacího plánu podle pěti prvků na základě zdravotního stavu, výběr potravin podle ročního období a finanční dostupnosti, chutí, konstitučního typu, preferovaných pohybových aktivit aj.)
 • 5x Sledování průběžného stavu a rozbor jídelníčku - kontrola (min.30minut)
  (během 3-6 měsíců se min. 5x osobně setkáte se svým praktikem, abyste společně probrali aktuální stav. Následuje postupné přidávání vybraných potravin a pohybových aktivit, případně dalších postupů TČM dle potřeby)
 • Vélká 3h skupinová přednáška Zdravé stravování podle tradiční čínské medicíny
 • E - learning - čínská zdravotní cvičení pro podporu rychlejšího hubnutí
  (vzděláváte se a zároveň cvičíte v pohodlí doma, v čase, kdy potřebujete)
 • Emailová podpora
  (napadla vás otázka, až když jste opustili ordinaci? Nevadí, doplňující dotazy pošlete emailem. Dále jídelníček dostanete emailem, aktualizace a záznam o průběhu hubnutí vše v jasné a srozumitelné e-podobě)
 • skripta ohledně povahy a charakteru potravin dle TČM
 • jako další výhoda: Sleva 10% na bylinné směsi a preparáty TČM 

Cena balíčku: 12.000,- Kč 

 

Naučte se snadno ovládat vlastní zdravotní stav, zdravě se stravovat a být spokojená se svou váhou a postavou. V centru integrativní medicíny ČÍNSKÝ LÉKAŘ pod vedením certifikovaného specialisty na čínskou dietetiku Ing. Andreje Jadevich hubneme pomalu ale na trvalo. Vstoupit do programu - znamená začít nový život. Za pouhých 6 měsícú zbavíte se až 10 kg nadbytečného tuku!

Přihlaste se na nezávaznou konzultaci o určení vašeho konstitučního typu a možnostech redukce váhy metodami čínské medicíny: KONTAKTY

NÁŠ TIP:

Balíček ve formě dárkového poukazu zakoupíte na pokladně v centru ČL. Případně pošleme poukaz poštou/emailem.
Objednávejte na čísle: 773 178 889 nebo emailem přes kontaktní formulář

  

  


* Vysledky ručíme pisemnou smlouvou.

You have no rights to post comments