5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži.

Trénink změny myšlení pro úspěšné HUBNUTÍ.
Začátek:
1. a 15. dne každého měsíce
Základní cena: 7300,00 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena3400,00 Kč
Cena / kg:

Hodnocení

úterý 21. září 2021 12:25
Vážený pane Jadevich, chtěla bych moc poděkovat za Váš skvělý kurz,musím říct,že jsem se přihlásila ne snad kvůli hubnutí, ale změně myšlení. Můj příběh začal přesně před rokem, kdy manžel onemocněl rakovinou.... Touto zprávou se Vám zhroutí celý svět, jsme spolu 20let a měli jsme moc krásný život.... Musím říct,že nejprve mě to semlelo, totálně, manžel se zhroutil... Ale nejsem člověk, který se vzdává,sedla jsem k internetu a začla hledat informace ohledně léčby, stravy apod Lékaři tvrdili,že nám nic z toho nepomůže Jelikož už delší dobu navštěvuji tcm oslovili jsme terapeutku, která manželovi připravila léčbu na posílení imunity před chemoterapii Lékařem nám bylo sděleno 6 dávek biologické léčby a chemoterapie, k tomu spoustu prášku jako prevence. Imunita se nám povedla posílit skvěle, takže jsme měli náskok před léčbou. Smekám před čínskou medicínou Musím říct, že já lékařům vůbec nevěřím, neboť co jsme zažili,nejde jim o vyléčení, ale o peníze, cpou vám spoustu preventivních prášku, po kterých bylo manželovi dost zle, když jsem se naštvala, vysadila je a nahradila je bylinkami bylo podstatně lépe Totálně jsme změnili stravování, vyřadili veškerý cukr atd Já během 3 měsíců zhubla 20kg, samozřejmě i nervy a nedostatek spánku dost pomohlo,ale uvědomila jsem si spoustu věcí..... Zbavila astma, cholesterolu, kolísavého tlaku a arytmie,neberu dnes žádné léky, léčím se bylinkami a jsem dá se říct, zdravá (prospěch, výhoda, potěšení).... Teď k Vašemu kurzu, večer od večera mi to dodává spoustu síly, nových poznatků, které se snažím aplikovat na rodinu, musím říct,že děti moc nespolupracují, ale opravdu je vše nastaveno v hlavě a ty cíle a pasti,o kterých mluvíte jsou velice pravdivé a důležité, jen si to člověk neuvědomuje, díky Vám jsem spoustu věcí pochopila, dobila si baterky, je ze mě jiný člověk, zdravější neboť jsem pochopila, že stravou
Vendi
pátek 17. září 2021 10:35
Dobrý den, včerejší přednáška mě moc zaujala, hlavně důsledky vnitřního stresu. Po diskusi jsem možná odhalila svého špiona.. vždy jsem byla hodně zodpovědná. Pak jsem si prošla syndromem vyhoření, odcházela jsem z práce. Asi jsem se chtěla ochránit ztrátou energie, tak jsem jsem v určitých ohledech zpohodlněla, abych nemusela nic řešit. Syndrom jsem překonala, pracují opět v oboru. Vyhovuje mi určitý denní režim a dalším špionem je u mě zřejmě vybočení z rytmu dne, ať už v dobrém nebo nepříjemném. Hodně myšlenek v hlavě mě nutí jít po sladkém. A máte pravdu s tou oslabenou slezinou že stresu....to byla pro mě včera wau informace. Doufám, že jsem špiony odhalila a naučím vše s tím nějak pracovat.
Michaela
pátek 3. září 2021 12:16
Vážený pán Jadevich, dovoľte mi, aby som sa Vám zo srdca poďakovala za tento úžasný a nádherný tréning 5PM, ktorý vo mne zanechal isté pozitívne zmeny, ale hlavne mi dal NÁDEJ... že to všetko ešte môžem zmeniť k lepšiemu... a že ZDRAVIE... mám naozaj a len vo svojich vlastných rukách. (A myšlienkach... )
Silvia Kovalova