kašelKašel a hleny

Hleny – to je tracheobronchiální sekrece, která se uvolňuje při kašli a vykašlávání. Hleny  zahrnují nejen sekrety, ale i sliny. Hlen může mít různou barvu. Bývá žlutá, zelená, bílá, rezavá, transparentní, šedá a černá. Konzistence hlenu může být viskózní, hustá, hrudkovitá nebo napěněná. Někdy jsou patrné stopy krve. V některých případech mají hleny zápach hniloby. Lékař by měl nechat laboratorně prozkoumat hlen a na základě výsledků určit diagnózu.

Černý kašel - příznaky:

Příznaky černého kašle:

  • záchvaty kašle, dlouhotrvající pokašlávání
  • dávení až zvracení
  • samovolný únik moči při záchvatu
  • zástava dechu
  • práskání žilek na obličeji, v oblasti očí

Největší nebezpečí hrozí malým dětem a starším lidem s oslabenou obranyschopnosti organismu nebo lidem po dlouhotrvající nemoci.

Stanovení přesné diagnózy u lékaře obvykle trvá delší dobu. Ale i malý kašel vždy přináší velké nepohodlí a komplikuje život. Člověk nemůže zvládat jinak běžné věci - mluvit, jist, spát.  Proto je dobré vždy být předem připraven a mít nějaký prostředek v lékárničce, který je schopen potlačit  ostré záchvaty kašle.  Každá babička má na to své recepty. Existuje však něco, co pochází z přírody, je tisíce let ověřeno praxí a vyrábí se v moderních farmaceutických továrnách. Seznamte se s preparátem tradiční čínské medicíny – Ke Ling.

Elixír Ke Ling

Elixír Ke Ling neobsahuje žádné chemické složky a je vyroben z rostlinných komponentů na základě velmi staré receptury, která se používá již od doby vládnutí dynastie Tang. V Číně má název „Královský lék proti kašli“ a podle tradiční čínské medicíny Ke Ling zvlhčuje plíce, zastavuje kašel, rozpouští hlen a hnis, zklidňuje mysl a srdce a ničí parazity.

proti kašli Ke LingV Číně tento Elixír je všeobecně považován za jeden z nejlepších preparátů ke zklidnění kašle a odstranění hlenů bez potlačení funkce dýchacího centra, což je nesmírně důležité u malých dětí a osob staršího věku. Usnadňuje ředění a následovně vykašlávání hlenu z plic a průdušek. Má protizánětlivý účinek, rozšiřuje průdušky, zabraňuje astmatickým záchvatům. Je účinný při černém kašli. Zevně se používá k odstranění hlenu při zánětu vedlejších nosních dutin. Více informaci o tomto přípravku vám poskytnou  prodejci, fytoterapeuti nebo praktici TČM. Budete - li dobře připraveni, dokážete rychle zareagovat a tak máte šanci nemoc zastavit už při jejím počátku.

 


Individuální poradenství zdarma.

Mate zde unikátní možnost získat individuální konzultaci. Stačí jen vyplnit následující formulář:

cinský lékař on-line poradna s lékařem TČM


 

Komentáře   

Pavel
+2 #1 Pavel 2014-06-08 15:46
Dobrý den,potřebujeme poradit,syn má velké problémy z plícemi,byl 35 dní v komatu a leží 9 měsíců.Kontaktu jte mne Děkuji. Pavel Bělohlávek - 602 430 156.
Pavel Raška
-1 #2 Pavel Raška 2015-01-08 14:56
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat na Královský lék proti kašly.Mám mamku a ta zjevně Černý kašel prodělává.Lékař i ji vyšetřují na vše možné jen ne na něj.Příznaky co popysujete se shodují do detajlu.Mamka je po operaci srdíčka a její imunita byla dost oslabená. Měla tu vnučku která ten kašel měla.Píše se že je dost nakažlivý.Tak bych chtěl zjistit co lék stojí a kolikrat deně se užívá.Nemůžu o něm nikde jinde nic najít.Děkuji za odpověd Raška Pavel
Poradna
#3 Poradna 2017-04-26 15:15
Elixír Ke Ling (Královský lék proti kašli) se dá objednat na http://www.cinske-zbozi.cz/online-prodej/category/product/32-protizanetlive-pripravky/1044-elixir-ke-ling.
Dávkování je 1-3 lahvičky denně.

You have no rights to post comments