čchi kung zdravotní cvičení

Čínské zdravotní cvičení  Čchi-kung (QIGONG, TU NA, SHI QI, DAO YIN, CHANG DING). Hlavní zaměření na praktiky pro posílení zdraví, zvýšení odolnosti proti stresu, zlepšení metabolismu, podporu pohybové soustavy, získaní životního elánu.

Zdravotní praktiky

Čchi-kung je metoda (nikoliv filozofie nebo náboženství), která každému z nás nabízí cestu ke zdraví a dlouhověkosti. Přijďte za námi, a budeme společně pracovat se svou životní energií Čchi a pěstovat zdraví.

Provozujeme pouze zdravotní praktiky tohoto cvičení neboli psychofyzického umění. Délka cvičení 60 min. Pracujeme v malých skupinách 4-8 lidí. Nejlépe se budete cítit v pohodlném oblečení a obuvi, nezapomeňte s sebou dobrou náladu a zájem o pevné zdraví. Vstup pouze dle předem dohodnutých termínů. Cena 140,-Kč/trénink. Minimální permanentka na 1 kurz (tj. 5 sjednaných termínů).

cvičení čchi-kung

Rozvrh hodin:

Út. + Čt. 17.15 - 18.45 (1,5hod)

Cena: 140,- Kč/trénink - permanentka 5x vstupů 

Cena: 160,- Kč/trénink - volný vstup

(pro zájemce nad 55 let sleva 20%)

Čínské zdravotní cvičení na podporu imunity, zvýšení odolnosti proti stresu, zlepšení metabolizmu, posílení pohybové soustavy, získaní životního elánu. Skupiny od 3 do 8 osob. (permanentka 5 vstupů x 140,-Kč = 700,- Kč). 

prihlaskaPřihlásit se na čínské zdravotní cvičení