Webinář (zdarma)

 

Registrovat se a zhlédnout

vysílání proběhlo 19:00, St. 18.12.2019

webinářPatříte mezi ženy, které se každý měsíc trápí kvůli bolestivé menstruaci? Silné menstruační bolesti zažívá až 40% žen a mnoho z nich je v průběhu let začne považovat za samozřejmou součást svého života. Není však nutné podřizovat svůj život těmto měsíčním bolestem. Poradím vám, jak je možné tento problém spolehlivě vyřešit, jak se zbavit menstruačních bolestí a zapomenout na trápení, které přichází každý měsíc.

Nevěříte tomu a máte pocit, že je to jen další z mnoha reklam na drahé preparáty? Není nic jednoduššího než se sama přesvědčit a přihlásit se na webinář zdarma.
Jmenuji se Jana Malečková a vystudovala jsem obor Tradiční čínská medicína. Vedou svoji vlastní praxi a mám se svými pacientkami výborné výsledky.

Chtěla bych proto pomoci ženám, které tyto bolesti trápí a tak jsem se rozhodla udělat webinář zdarma na téma Jak se navždy zbavit menstruačních bolestí. V tomto webináři se dozvíte jak podle čínské medicíny menstruační bolesti vznikají, jaký je ideální stav, kterého chceme dosáhnout, co se může stát, pokud se těmito varovnými signály v podobě menstruačních bolestí nezačnete zabývat a jak přesně vám čínská medicína může pomoci vaše potíže vyléčit.

Rezervujte si proto včas místo na webináři. Pro větší jistotu také můžete označit symbol sledovat naši facebookovou stránku a neunikne vám žádná zajímavá událost.
Udělejte si svůj život příjemnější, rezervujte si místo hned teď a získejte odkaz na webinář. Budu se na Vás těšit!

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené červenou hvězdičkou a na konci formuláře stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.

 

Registrace pro získaní odkazu na webinář

 “Jak se zbavit menstruačních bolestí”

Odkáz na webinář přijde do vašého e-mailu.

Zároveň doporučujeme označte symbolem „sledovat“ naši facebookovou stránku www.facebook.com/liwestTCM/ a žádná zajímavá událost vám neunikne.

Pro dokončení této objednávky označte poličko, že nejste robot, a stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.