cesnek na parazityPřítomnost střevních parazitů se může projevovat  bolestmi břicha, průjmem, svěděním konečníku (typické pro roupy), nechutenstvím, plynatostí, nafouklým břichem, ale také třeba kožními problémy, alergiemi, anémií či poruchami spánku, chronickou únavou, depresemi, zapomnětlivostí, neschopností důkladného soustředění, silnou chutí na mastná jídla, na sladkosti, na vypečená, křupavá jídla a pečiva, ovocné džusy a alkohol. Když konzumujeme větší množství potravy, než normálně a přitom máme pocit hladu, syndrom dráždivého tračníku (IBS), atd.

Jde zkrátka o celou řadu zdravotních problémů, která nás obtěžují a my stále nemůžeme přijít na jejich původ. Odpovědí na to, proč má někdo neustálou chuť na sladké, tučné, může být jednoduchá – má v sobě parazity, které takto živí. Pro spoustu druhů červů je to ta nejlepší pochoutka. Tím, že je sladce nakrmíme, tak je i zároveň uklidníme. Naše tělo nás tak vede k falešnému vnitřnímu míru.paraziti

Toxoplazmóza

V České republice patří k nejškodlivějším toxoplazmóza, která je velmi nebezpečná hlavně pro pacienty s oslabenou imunitou.

Toxoplazmóza se ve většině případů podobá chřipce, po odeznění příznaků akutní infekce přežívá parazit v těle ve formě tkáňových cyst až do konce života. Při oslabení imunity pak parazit „ožije“ (projeví se např. horečkou, zvětšením uzlin, poruchami vidění, křečemi). V těhotenství je nakažení toxoplasmózou velmi nebezpečné a může vyvolat závažné poškození plodu.

Echinokokóza

Echinokokóza - měchožil zhoubný, askaridóza (škrkavka), lamblióza (onemocnění tenkého střeva způsobené prvokem Giardia lambda), motolice (dospělé motolice se lokalizují v jaterních žlučovodech, kde se živí krví. Po dosažení pohlavní dospělosti kladou vajíčka. Ta postupně odcházejí společně se žlučí přes žlučovodydo střeva. S výkaly hostitele se poté vajíčka dostávají do vnějšího prostředí), atd.

Léčba a čištění organismu při napadení parazity

Léčba bývá velmi složitá, jelikož paraziti mají velmi složitý vývojový cyklus, a proto je třeba ji rozložit tak, aby zasáhla vždy to stadium, ve kterém je možno parazita zneškodnit. Zároveň je nutné čistit organismus od toxinů, které se do našeho těla dostávají jejich odumřením.

V západní medicíně se tato onemocnění léčí léky, které mají velmi negativní až katastrofální dopad na jaterní buňky. Po absolvování antiparazitální léčby bývá velmi často nenávratně postiženo až 20% jaterních buněk. Bohužel výsledek léčby není vzhledem k vývojovým stadiím často 100%.

Na základě společného výzkumu čínské a sibiřské medicíny se podařilo sestavit preparát, který řeší tento problém velice efektivně a hlavně bez vedlejších negativních účinků na lidský organismus. Jedná se o speciální recepturu směsi několika bylin a kůry stromu.

karviparCelá léčebná kůra je sestavena v podávání dvou preparátů. První Karvipar v podstatě připravuje půdu pro zahájení samotné léčby.

Tzn. zvyšuje kvalitu činnosti jater a zažívacího traktu. Chrání játra a střeva před toxiny těžkých kovů, alkoholu a před toxiny, které vylučují paraziti (lamblie, motolice, askaridy, roupy aj.). Odstraňuje otok jaterních buněk, normalizuje hladinu bilirubinu a cholesterolu v krvi, snižuje povrchové napětí žluče a její viskozitu, napomáhá jejímu snadnějšímu odtoku a tím předchází  tvorbě žlučových kamenů. Odstraňuje alergické projevy na pokožce: svědění, pálení, vyrážka. Stimuluje vylučovací a motorickou funkci střev, snižuje proces kvašení a hnití. Vylučuje toxiny, radionuklidy (střevní kartáč). Odstraňuje pocit hořkosti v dutině ústní, pálení žáhy, bolesti v oblasti jater a střev, zácpu. Zabraňuje průniku parazitů (lamblií, motolic, askarid, roupů) do lidského organismu a podporuje jejich vylučování.

progelvitDruhý preparát je Progelvit, tento se dávkuje ve třech čtrnáctidenních cyklech s týdenní přestávkou (viz. Vývojová stádia)
Tento preparát má čistě přírodní složení a je velmi účinný při lamblióze, askaridóze, roupech, kožních onemocněních (lupénce, ekzému, dermatitidě).

V kombinaci s parazitním zatížením (včetně kombinované léčby opistorchózy s těžkou formou lupenky), pro preventivní a terapeutické cíle pro normalizaci funkce jater, zažívacího traktu a pánevních orgánů. Tato bylinná směs je unikátní tím, že spolehlivě vyhání parazity z těla a nemá žádné negativní vlivy nebo následky. Z výjimkou osobní alergické nesnášenlivostí na dílčí komponenty směsi se dá říct, že je to nejlepší antiparazitální prostředek vhodný pro děti i dospělé. Progelvit spadá do kategorie doplňků stravy a je volně prodejný. Avšak před jeho použitím se doporučuje konzultace s praktikem čínské medicíny nebo fytoterapeutem. 

J.Čermák
Praktik TČM

Komentáře   

Poradna
+1 #21 Poradna 2016-06-28 10:53
Vážená paní Marie,
doporučuje se užívání jednoho (např. Progelvitu) a po týdenní přestávce druhého přípravku (Karviparu).
Citovat | Ohlásit správci
Libuse Jiskova
-2 #22 Libuse Jiskova 2016-08-16 10:52
Dobry den,mam potize s vystrelovanim bolesti ale spis jako kdyz mi pousti elektriku do kycle a stehna.Vysetren i ukazalo ze se trochu dotyka nerv plotenky,ale pry takove potize ,ktere uvadim to pry nemuze delat .Stale se to zhorsuje,nemohu spat a nyni to je jako by mi tam neco lezlo.Mam obavu,aby to nebyli paraziti,protoz e takove v mensi mire mam v nohou a jinych castech tela.Jakym zpusobem se da vysetrit,zda mam paraziti v tele,dekuji
Citovat | Ohlásit správci
Poradna
0 #23 Poradna 2016-08-22 13:40
Vážená paní Jiskova,
kontaktuje mě prosím na tel.čísle 773178889.
Citovat | Ohlásit správci
MONIKA FEJFAROVÁ
+1 #24 MONIKA FEJFAROVÁ 2017-01-04 12:35
Pěkný den jak je možné vyšetřit organizmus na přítomnost parazitů v lidském těle. Doktorka mě odbyla větou že je má každý a nemám to řešit..díky ..mám obavy u vnoučka je malý hubený..a mají kočku..M
Citovat | Ohlásit správci
Poradna
0 #25 Poradna 2017-04-26 14:54
Vážená paní Fejfarová,
doporučujeme konzultaci s Biorezonanční diagnostikou skenerem BRIS Expres test (cca 30 min) http://www.cinsky-lekar.cz/ceny-v-praze.
Citovat | Ohlásit správci
Věra
+2 #26 Věra 2017-04-27 15:09
Dobrý den chci se zeptat jak užívat preparat Progelvit a Karvipar na lamblie jestli dohromady nebo kazdý zvlást s nejakým odstupem. Děkuji za odpoved.
Citovat | Ohlásit správci
Poradna
0 #27 Poradna 2017-04-28 14:59
Dobrý den,
Progelvit a Karvipar doporučujeme užívat zvlášť a s odstupem 5-7 dní. Je lepší začít Karviparem.
Citovat | Ohlásit správci
Zuzana R.
0 #28 Zuzana R. 2017-10-03 11:13
Dobrý den,
ráda bych poprosila o doporučení užívání při vyhnání parazitů, užívat prvně karvipar a posléze progelvit? jak často a jak dlouho? velice děkuji a zdravím, Zuzana
Citovat | Ohlásit správci
Alena N.
+1 #29 Alena N. 2018-09-09 21:16
Dobry den,
Jak se zbavit parazitu,ktere mám,dle vsech příznaků bez vedlejsich ucinku?dle PL je nemam,ale za posledni rok se z meho těla stalo neco co me desilo.az nyni jsem zjistila co by to mohlo být.únava,nafou kle bricho,bolesti hlavy,vyrazky,p rujmy,svedeni v uších atd atd.
Citovat | Ohlásit správci
Poradna
0 #30 Poradna 2018-09-10 22:13
Aleno, jak je uvedeno v článku, vyhnání parazitů z organismu řeší třeba přípravek PROGELVIT podávaný ve třech po sobě jdoucích cyklech. Nicméně bych doporučoval řádné vyšetření dle TČM, aby se vyloučily jiné příčiny Vašeho stavu jak jej líčíte. Přítomnost parazitů je možná a i některé příznaky, které uvádíte mohou způsobovat právě oni. mohou tam být, ale i vážnější příčiny, které je třeba vyloučit, či vyřešit.
Citovat | Ohlásit správci

Chcete-li zanechat komentáře, přihlaste se prosím.