menstruace„Kořenem všeho zla je nedostatek poznání.“ Buddha
Jako většina žen se asi domníváte, že to, co jste prožila nespočetněkrát nejde změnit. Dovolte nám položit jednu otázku: Vyvolává ve Vás slovo "menstruace" nějakou emoci? Pokud ano a nezaleží na tom jakou emoci cítíte, stále to u Vás není vyřešená záležitost. Zkuste si přečíst následující informace.

Menstruace je nedílnou součástí života ženy po desítky let, kdy věkové rozmezí je obvykle mezi 12. až 50. rokem jejího života. Dle tradiční čínské medicíny je zdravá menstruace odrazem zdravé ženy. Zdravá žena znamená zdravé dítě. V ideálním případě je cyklus v pravidelných intervalech po 28. dnech (norma je plus mínus dva dny), krvácení trvá 3 - 7 dnů, krev kontinuálně odtéká, je spíše řidší, nenacházejí se v ní žádné sraženiny. Zdravá menstruační krev má tmavě červenou barvu, na začátku menstruace trochu světlejší, poté tmavne a na konci má odstín do růžova. Krvácení může provázet lehký diskomfort, ne bolest. Cokoli co se tomu vymyká a na co jsme si dnes zvykli a považujeme za normální (změny nálad, podrážděnost, plačtivost, napětí v prsou, bolesti v podbřišku, bolesti hlavy, únava, slabé či přerušované krvácení atd.) je v tradiční čínské medicíně považováno za patologický stav, který má svojí příčinu, kterou lze úspěšně vyléčit. O tom jak to všechno funguje a co můžeme pro nápravu udělat se dozvíte na našem semináři.

Obsah semináře:

  • menstruační cyklus z pohledu TČM
  • pochody v těle, které mají vliv na menstruaci
  • vhodná a nevhodná strava, změna životosprávy
  • nejčastější poruchy menstruace a jejich léčba dle TČM
  • bylinné směsi a preparáty TČM k řešení běžných problémů
  • diskuze

Milé dámy, velká přednáška na téma MENSTRUACE přináší spoustu užitečných informací, co nashromáždila čínská medicína od doby Žlutého císaře. Říka se, že své zdraví máme ve vlastních rukou, a proto je dobrý pro každou ženu, aby věděla o své menstruaci co nejvíce.
Délka semináře 1,5h.
Cena 510,- Kč.
Přihlásit se na semináře v Centru celostní medicíny ČÍNSKÝ LÉKAŘ můžete přes následující formulář.

Přihláška na seminář

Těšíme se na Vaši účast.

PS. Další možnost - webinář zdarma.

on-line webinář zdarma