vyziva kurzVýživa je jedním z pěti pilířů TČM. Někdy se též nazývá - Výživa podle pěti elementů. Na rozdíl od západního pohledu na výživu, klade hlavní důraz na tepelné působení a zařazení potravin podle chuti, neboli příslušnosti k určitému prvku - elementu. Máme sezónní naladění - strava se mění podle ročních období. Také konstituce a druh práce ovlivňuje skladbu potravy.

masáže guashaUnikátní kurz ideální pro maséry, kosmetičky, kteří by rádi spestřily svou nabídku a obohatily jí o něco neobvyklého, léčivého a každému tělu prospěšného jako je masáž Gua Sha. Jedná se o čínskou metodu léčby, která dokáže nejenom ztlumit ale i zcela eliminovat chřipku či angínu během pár hodin. Na základě této masáže lze stanovit i diagnózu pacienta a upozornit na možné budoucí zdravotní potíže. 

JAK SE Z VIRU STANE SUPERVIRUS

Každý den je náš imunitní systém testován a pokoušen záškodníky - viry i bakteriemi, které se na nás snaží zaútočit.

Běžné choroby virového původu jako je viróza, rýma, kašel nebo chřipka potkají čas od času každého. Co má ale každý jinak je způsob boje proti napadení. Oslabené osoby mohou mít z obyčejné chřipky doživotní následky.

Víte, že se běžných virových chorob můžeme zbavit už za tři dny? A víte jak?

Taijiquan Jang (TaiChi) je vyšší úroveň čchi-kung (Qigong), aneb meditace v pohybu. Na první pohled toto cvičení vypadá jednoduše, ovšem existuje v něm mnoho vrstev, které v sobě skrývají nekonečnou naplněnost. Právě to je ten důvod proč se tento styl cvičení ujal ve všech koutech světa – nabízí mnoho a ještě víc, než čeho by člověk mohl eventuálně dosáhnout v jednom životě.