Hledáte pilulku na rychlé zhubnutí, anebo osvědčený systém, díky kterému zhubnete zdravě a trvale? Žádný zázračný přípravek na hubnutí neznáme, ale máme pro Vás ucelenou metodu hubnutí spojující poznatky předních evropských odborníků na zdravou výživu a moudrost tradiční čínské medicíny. Cílem naší školy Hubnutí bez hladu je naučit Vás správně regulovat svou váhu, aniž byste museli výrazně omezovat množství jídla. Dozvíte se, jak pomocí správné volby potravin, nastolení psychické harmonie a správně zvoleného pohybu podpořit a posílit svůj organismus, abyste přestali mít potřebu zvýšeného příjmu potravin, zbavili se nadbytečných tukových zásob a přitom jste byli plni energie.

Zdravá strava je ten nejlepší lék

Strava je totiž alfou a omegou nejen našeho pevného zdraví, ale i naší dobré nálady a životního elánu. A podle tradiční čínské medicíny je to dokonce i lék. K tomu, abyste zhubli, tedy rozhodně není nutné držet přísné diety, které vás ve výsledku jen vyčerpávají, ale naopak je třeba organismu energii dodat, aby se mohl s nadbytečnými kilogramy vypořádat.

V rámci přednášek se tedy dozvíte, jak podpořit a posílit svůj organismus, aby si nevytvářel tukové zásoby. Seznámíte se s potravinami, které lze dle zásad zdravého stravování spolu kombinovat a které nikoli. Získáte přehled o obecně nevhodných potravinách, stejně jako o stravovacích návycích podle ročních období a dozvíte se, jak sestavit jídelníček zaměřený na snížení váhy. Naučíte se i speciální cviky podporující hubnutí a odbourávání stresu. Zejména budete posilovat srdce a svalstvo, aby spalování tuků probíhalo efektivně, ale přitom se Váš organismus zbytečně nepřetěžoval.

Dostatek energie - podmínka zdravého hubnutí

Zjistíte, že zhubnout můžete i bez hladovění nebo trápení se v posilovně, ale především, že je to cesta vedoucí k celkové harmonizaci těla a duše a že na této cestě získáte mnohem víc, než jen lepší postavu.

Místo konání školy „Škola Jídlo je našim lékem“:

Centrum celostní medicíny
Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2

Délka: 7,5 hodiny + 1h diagnostika a sestavení individuálního stravovacího plánu dle TČM

Termíny jsou uvedené ve formuláři pro přihlášení. Konají se vždy ráno od 9.00, večer od 18.00 nebo v sobotu od 10.00. Můžete zvolit buď pondělky a středy nebo úterky a čtvrtky anebo soboty.

Cena:
5400 Kč běžná cena při platbě na místě

Další možné slevy: 5% při platbě předem

Chcete-li aktivně pečovat o své zdraví, přihlaste se do naší školy Jídlo je našim lékem. Můžete tak učinit telefonicky, emailem anebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

tčmPřihláška do školy "Jídlo je našim lékem"

Těšíme se na Vás.